Hakkımızda

Bölgenin tek tartı aletleri üreticisi olan DETASİS A.Ş. 2013 yılında Karadeniz Bölgesinin en büyük şehri olan Samsun’a kurularak faaliyetlerine başlamıştır.
Tartı Aletleri sektöründe müşteri, çalışanve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üstün kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Üretiminin ve hizmetlerinin her aşamasında kaliteyi yakalamak amacıyla TS EN 45501, ISO 9001/2008 Kalite Yönetim Sistemi, 2009/23 AT Tip Onayı, CE, Metrolojik CE, OIML gibi ulusal ve uluslararası alanda geçerli sistem ve ürün sertifikalarını da alarak Avrupa Standartlarını yakalamıştır. Profesyonel kadro ve ekipmanla üretim ve hizmetlerini yapan firmamız bölgesel bir firma olmaktan sıyrılmış, tüm ülkeyi ve hatta komşu ülkelerini saran hizmetler
vermeye başlamıştır. Ülkemizin hemen hemen her iline hizmet veren firmamız, yaptığı ihracatlarla da hem bölge, hem ülke ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duymaktadır. Kalite ve Güvenin simgesi olan DETASİS A. Ş. Siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam edecektir.

Elektronik taşıt kantarı, kamyon kantarı, tır kantarı, 20 tonluk kamyonet kantarı, 30 tonluk kamyon kantarı, 40 tonluk kamyon kantarı, 60 tonluk kamyon kantarı, 60 tonluk tır kantarı, 80 tonluk tır kantarı, 90 tonluk tır kantarı, 3×8 metre kamyon  kantarı, 3×9 metre kamyon kantarı, 3×14 metre tır kantarı, 3×16 metre tır kantarı, 3×18 metre tır kantarı, 3×20 metre tır kantarı, 3×22 metre tır kantarı, zemin üstü tip kantar, çukurlu tip kantar, kolonlu tip kantar gibi ve bunun gibi birçok modelde kantarlarla Ülkemizin hemen hemen her iline hizmet veren firmamız, yaptığı ihracatlarla da hem bölge, hem ülke ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duymaktadır.
Kalite ve Güvenin simgesi olan DETASİS A. Ş.
Siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam edecektir.

Neden Detasis ?

Ekonomiklik

Detasis ürünleri sağlamlık, güvenilirlik ve yüksek hassasiyete sahip endüstriyel standartları ile size yıllarca hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. Kolay ve pratik kullanımları ile son derece doğru ve hızlı tartım olanağı sağlarlar.

Yüksek Kalite

Detasis en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi daima ön planda tutar. Detasis Tartı basküllerinin kalitesi en önemli ekonomiklik faktörüdür.

Bilinçli Satış

Son derece iyi eğitilmiş olan Detasis satış elemanları, kullanıcıların gereksinimlerini detaylı olarak analiz ederek kullanıcıya en uygun ve ekonomik çözümleri sunar.

Etkili Servis

Yatırımlarınızın değeri servis ve bakımla korunur. Detasis ürünlerinin servis ve bakımı son derece iyi eğitilmiş mühendis ve teknisyenler tarafından titizlikle yapılır. Detasis teknik servis bölümü güçlü kadrosu ve yedek parça stoku ile kullanıcılara her türlü teknik desteği ve satış sonrası servis hizmetini mümkün olan en hızlı ve etkili bir biçimde sunar.

Sonuç

Detasis’in endüstriyel standartlarda sağlam yüksek kaliteli ve hassas ürünleri, bilinçli satış, sorumlu teknik servis anlayışı ile hizmetinize sunulmaktadır. Amaç ve politikamız, sizlere sadece bir satıcı olarak değil, endüstriyel elektronik baskül ve tartı sistemleri konusunda bir danışmanınız olarak da hizmet vermektir.

Gereksiniminiz olan tartım uygulaması için bizi arayınız. Göreceksiniz, mümkün olan en iyi çözüm sizler için üretilecektir.

Detasis kalitesine sahip ürünleri kullanmanın, Detasis’den hizmet almanın zevki bir DETASİS ayrıcalığı’dır.

Hizmetlerimiz

Detasis Hizmetleri, daha önceden müşterimiz olun veya olmayın tüm kullanıcılara her an hizmet verip sürdülebilir işi hedeflemektedir.

 1. Akreditasyon

  Şekerimizi, kolesterolümüzü ölçen cihaz ne kadar doğru ölçüyor? Bu soruları çoğaltabiliriz Bunların hepsi Yasal Metroloji kapsamına giriyor. 4703 sayılı Ürünlere İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun ve 3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu gereği; ilk muayene onaylanmış kuruluşlar ve/veya onaylanmış kuruluşlardan yetki almış üreticiler tarafından; periyodik muayene Yetkili Muayene Servisleri tarafından, piyasa gözetimi ise Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından gerçekleştirilmektedir.

 2. Teknik Servis

  DETASİS A.Ş. üretimini ve satışını yaptığı kantarların satış sonrası desteğini en üst kalite ve hızda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

 3. Elektronik Dönüşüm Hizmetleri

  DETASİS A.Ş. Uzman personelleri ile Eski Mekanik Kantarlarınızı revize ederek çağımıza uygun Windows veri tabanlı kayıt yapabilen, rapor tutabilen, fiş basabilen Elektronik Tip Kantara standartlara uygun bir şekilde çevirmektedir.

 4. Kalibrasyon ve Damga Muayene

  DETASİS A.Ş. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürlüğüne damga dilekçelerinin verilmesi, kantarın ön kontrolünün yapılması, Ölçü Ayar memurundan randevu alınmasını organize eder. Ve 12 tonluk Sertifikalı Etalon ağırlıkları mobil vinç ile getirerek, Yetki belgeli personellerimizle kantarınızın Damga-Muayene işlemini eksiksiz gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Tartı Aletleri sektöründe müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Profesyonel kadro ve ekipmanla üretim ve hizmetlerini yapan Firmamız satış sonrası destekleriyle de müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmış bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm illerini kapsayan Teknik Servis hizmetlerimiz istenilen kalitede ve hızdadır. Üstelik ekonominizi zorlamayan düşük ücretlerdedir. Yüksek kalitede Elektronik Taşıt Kantarları üretimi yapan Firmamız referanslarını her geçen gün hızla arttırmaktadır. Kalitemizin yanı sıra müşterilerimize sağladığımız ödeme kolaylıklarıyla tercih edilen Firmamız, satış sonrası destekleriyle de sektörde kendisinden sıkça söz ettirmektedir. Başarılarımızın perde arkasında müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz yer almaktadır. Kalite ve Güvenden ödün vermeyecek olan DETASİS A.Ş. siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam edecektir.

Detasis Başarılıdır !

Siz de Bu Başarıya Ortak Olun !

2015 yılı itibari ile sunduğumuz hizmetler

363Kantar İmalatı
2008Kalibrasyon ve Damga Muayene
113Elektronik Dönüşüm Hizmeti
6167Teknik Servis Hizmeti
8Akreditasyon
8659Mutlu Müşteri